Įdėk skelbimą Įdėk skelbimą - Autogidas.lt pasirūpins pardavimu!
Įsiminti

Auto supirkimas paprastai ir saugiai

Kaina
Sutartinė
Paslaugos tipas
Auto supirkimas
Komentarai
860077577 Už konkurencingą kainą superkame įvairias naudotas transporto priemones: automobilius, visureigius, mikroautobusus, motociklus, daužtas transporto priemones bei su defektais ar nevažiuojančias transporto priemones.
Susisiekite su mumis ir pasiūlykite norimą parduoti transporto priemonę. Telefonu aptarsime automobilio būklę ir preliminarią kainą. Sutarus atvyksime į Jūsų nurodytą vietą apžiūrėti automobilio, pirkimo atveju - surašysime sutartis, atsiskaitysime ir patys pasiimsime automobilį. Pagrindinė mūsų darbo vieta yra Vilnius ir jo apylinkės. Tačiau siūlant daugiau nei vieną automobilį arba ne senesnį – nei dešimties metų, atvažiuojame ir į kitus miestus.

P.S. Jei domina detalesnė informacija apie automobilio perregistravimo procedūrą, prašome apsilankyti mūsų internetiniame puslapyje www.automobiliusupirkimas.biz skyrelyje "Supirkimo tvarka".
Čia taip pat galėsite sužinoti daugiau apie jūsų transporto priemonę – pasitikrinti apie saugomus duomenis VĮ “Regitra”, sužinoti jūsų automobilio T.A. istoriją, bei atsisiųsti automobilio pirkimo-pardavimo sutartį.
Dirbame I - VI nuo 8 iki 22 val. Kreiptis tel. 8-685 06681, el. p. auto@mail.lt
www.automobiliusupirkimas.biz
Pardavėjo kontaktai
+370 685 06681
Rašyti pardavėjui
Vilnius, Lietuva
Atnaujintas:
Prieš 14 val.
Įdėtas:
2012-11-28
Galioja iki:
2016-12-11
Auto supirkimas paprastai ir saugiai
Auto supirkimas paprastai ir saugiai

Klausimai ir komentarai