Palax Active, 2013m.

Skelbimas neaktyvus
Kaina:
7 601 EUR (26246 Lt)
Tipas:
Kapoklė
Galia kW:
4
Pavaros tipas:
Kita

Komentarai:

Malkų ruošimo mašina Palax Active leidžia jos savininkui lengvai ir efektyviai ruošti malkas ir svarbiausia turi labai patrauklią kainą.

Nežiūrint į tai, kad mašina kompaktiško dydžio, jos konstrukcija yra ypač tvirta. Dirbti su šia mašina yra paprasta, lengva, patogu, bet ir saugu. Palax kaip ir visoms mašinoms labai didelį dėmesį skiria saugumui. Mašina nereikalauja ypatingos priežiūros.

Ši mašina išsiskiria iš konkurentų tuo, kad turi hidrauliškai valdoma padavimo konvejerį, tai labai palengvina darbą. Taip pat atpjaudami rąstą, atliekame horizontalų judesį, o ne vertikalų (iš viršaus į apačią), tai reiškia, kad mašina yra ergonomiška.

Mašina aprūpinta 4 tonų skėlimo cilindru ir 13 pjovimo juosta. Tam, kad įtikti visiems vartotojams, Palax siūlo 4 skirtingų energijos šaltinių modelius: Hidraulinis (nuo traktoriaus arba mini krautuvo hidraulinės sistemos), darbinio veleno, 4 kW elektros variklio arba 13 AG Hondos vidaus degimo variklio.

Palax Active gali būti komplektuojamas su 2, 6 m. iškrovimo transporteriu, arba papildomais ratukais, kurie leis patogiai ir saugiai transportuoti malkų skaldymo mašiną.

Daugiau informacijos www.miskams.lt