Palax Ks40 ergo tr/sm, 2013m.

Skelbimas neaktyvus
Kaina:
13 656 EUR (47152 Lt) + mokesčiai
Tipas:
Kapoklė
Galia kW:
11
Pavaros tipas:
Kita

Komentarai:

Palax pristato naujovę - tvirtąją Palax KS40. Ši mašina yra puiki alternatyva malkų ruošimu užsiimantiems verslininkams, kurie vertina tvirtumą ir lengvai valdomą procesą, ruošiant malkas grandininių pjūklu. Mašina turi 16 "pjovimo juostą ir 13 tonų skėlimo jėgą, maksimalus skersmuo 38 cm. Galimos dvi mašinos versijos Ergo modelis (pagrindinis) ir S-modelis (valdymas vairalazde).

Ergo modelio puiki ergonomika. Vietoj tradicinių valdymo judesių aukštyn žemyn, vartotojo atliekamas judesys klubų aukštyje skersine rankena į šoną.
S-modelis yra valdomas vairalazdės (džoistiko) pagalba, todėl mašinos valdymas yra dar lengvesnis ir veiksmingesnis.

KS40 modelyje gali būti įrengtas trijų skirtingų skėlimo jėgos bei greičių cilindras, tai padidina cilindro judėjimo greitį bei jėgą.

KS40 yra įrengtas 4, 3 m ilgio konvejeris, kuris gali būti pasukamas mechaniškai 2, 2 m į šonus. Konvejeris turi dvi grandines ir yra atviras iš apačios, kas leidžia laisvai pasišalinti drožlėms ir dirbti be jokių trikdžių.

KS40 mašinoje yra įrengtos hidraulinės greitos jungtys rastų padavimo konvejeriui pajungti. S-modelis yra aprūpintas papildomomis hidraulinėmis jungtimis išorės stalo valdymui, o Ergo siūlo šią funkciją kaip papildomą.

Naujas, tvirtas KS40 modelis yra atnaujintas gerai pažįstamas ir sėkmingai dirbantis KS35 modelis.

Daugiau informacijos www.miskams.lt